O nás

Působíme na trhu už od roku 1999.

Firma STEP – Petr Stejskal – půjčovna zvukové a světelné techniky, videotechniky a speciálních efektů pro akce menšího charakteru (svatby, oslavy narozenin, večírky, párty.. )

Jestliže máte zájem  o zvuk a světla na velkou akci ( festival, taneční zábava… ) ,pak kontaktujte přímo pana Petra Stejskala na telefonu č. 737976648.

Kde nás najdete

půjčovna ( sklad ) nám. Republiky 75, Žďár nad Sázavou

Naše další činnosti

Zabýváme se technickým zabezpečením kulturních akcí od malých projektů, jako je ozvučení koncertů, večírků, tanečních zábav, až po velké projekty jako soutěže miss, letní festivaly, sportovní události, módní přehlídky atd.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti ozvučení, osvětlení, videoprojekce, obrazový a zvukový záznam, stavba mobilních podií.

Disponujeme profesionální technikou od světových výrobců, tuto techniku si můžete u nás i pronajmout.

Dále se zabýváme prodejem a instalací zvukové a světelné techniky všech značek za velice výhodné ceny a prodejem hudebních nástrojů.

Vše na www.zvuk-svetla.cz

V naší kamenné prodejně si můžete vybrat ze spousty kvalitních hudebních nástrojů, předvedeme vám světelnou techniku v showroomu. Rádi Vám poradíme z vaším projektem, ať už s malým ozvučovacím systémem nebo kompletním vybavením pro velké kapely.

U nás Vám poradíme i s videotechnikou a kamerovým systémem vč. vzdáleného dohledu.

Naši prodejnu najdete na náměstí Republiky 72/4 ve Žďáře nad Sázavou . ( bývalá 1. ZŠ – vedle Pekařství Řečice )